Yeni stil. Aynı değerler

Yeni stil. Aynı değerler

29 Mart'ta FBS, yeni bir marka stili sunuyor. Şirket gelişiminde yeni bir bölüm. 12 yıldır FBS, her seviyedeki işlemciler ve yatırımcılar için sağlam işlem hizmetleri ekosistemine sahip büyük bir uluslararası şirket haline geliyor. Dünya çapında 16 milyondan fazla insan FBS'ye güveniyor ve size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için gelişmeye, daha dijital ve daha güncel olmaya devam ediyoruz. Yeni stil, FBS müşterileri için en sorunsuz işlem deneyimine doğru sadece bir adımdır. 

FBS Neden Yenilendi

FBS, kendi işlevleri ve hedefleri olan birkaç ürüne sahiptir. Logolar, renkler, yazı tipleri veya bloklar gibi her yeni tasarım öğesi, her FBS ürününün benzersizliğini vurgulamak ve bunları kullanıcılar için daha tanınabilir ve yönetilebilir kılmak anlamına geliyor. 

FBS'de herkes kendi zevkine göre bir şeyler bulabilir. Örneğin, FBS Trading Broker, hesaplarınızı yönetebileceğiniz, para yatırıp çekebileceğiniz ve ilerlemenizi kontrol edebileceğiniz web ve uygulama sürümlerine sahip bir e-kabindir. Yeni ufukların yanı sıra önceki tasarımlarla ilişkilendiren ve daha iyi bir gelecek için tüm zamanların çabasını yansıtan, çimen yeşili bir renge sahiptir. 

O zaman, hepsi bir arada bir işlem platformu olan FBS Trader, artık asil altından. Uygulamayla, modern ve hızla değişen dünyada gerçek bir hazine gibi görünen hareket halindeyken işlem yapma, herkes için ücretsiz olarak kullanılabilir! Küresel çevrimiçi işlemlere kolay erişim artık cebinizde. 

Son olarak, FBS CopyTrade, modern bir yatırım türünü tercih edenler için bir sosyal işlem uygulamasıdır. Canlı turuncu renk, yeni başlangıçlar ve fırsatlarla dolu yükselen güneşle bağlantılıdır. Artık uygulama logosu, uygulamanın genel anlamını yansıtıyor - başarılı işlemcilerin eylemlerini kopyalamak.

Sırada Ne Var

Yenilenen marka stili, FBS tarihinde daha da müşteri odaklı bir dönemin başlangıcına işaret ediyor. Dünya gelişiyor, daha fazla yenilik gelip gidiyor, ancak bir şeyler değişmeden kalıyor - büyük FBS ailesinin bir parçası olan her birinize minnettarlığımız. Güncellemelerden keyif alacağınızı umuyoruz. Hayatınızın daha kolay ve daha parlak olması için asla yavaşlamayacağımıza ve gelişmeye devam etmeyeceğimize söz veriyoruz! 

Yeni tarzımız hakkında daha fazla okuyun ve bizi izlemeye devam edin. Daha heyecan verici güncellemeler geliyor!

FBS is always by your side.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Daha fazla bilgi

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
00:30:00 sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera